Wieczorek: Jest o czym myśleć

Górnik przegrał na dzień dobry z Zagłębiem Lubin 0:3. Fatalnie w tym meczu spisał się przede wszystkim bramkarz zabrzan Norbert Witkowski. Wieczorek broni jednak swojej decyzji o wystawieniu w składzie Witkowskiego.
- Spędziliśmy razem pięć tygodni na dwóch zgrupowaniach. Norbert prezentował się najrówniej. Nie powiem, że zdecydowanie wygrał rywalizację, bo byłoby to nadużycie - mówi w rozmowie ze "Sportem" Wieczorek i wymienia zalety, które przemawiały za Witkowskim: spokój, doświadczenie, umiejętność wyprowadzania piłki. Zwraca też uwagę, że latem, kiedy w Zabrzu pracowali jeszcze Adam Nawałka i inny trener bramkarzy, oni też początkowo postawili na Witkowskiego.
Co dalej z obsadą bramki? - Mamy kilka dni na podjęcie decyzji. Na pewno jest o czym myśleć - wymijająco odpowiada Wieczorek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]