Właściciel marki "Łomża" głównym sponsorem Górnika

W trakcie czwartkowej konferencji prasowej parafowano umowę o dwuletniej współpracy Górnika Zabrze z właścicielem marki "Łomża", który uzyskał tytuł sponsora głównego Klubu.
Począwszy od rundy wiosennej Górnik będzie promował markę "Łomża", które zastąpi reklamowaną do tej pory markę "Śląskie". - Producent marki "Łomża" jest z Górnikiem już od 2005 roku. W branży reklamowej to ewenement na skalę krajową - powiedział Sławomir Staręga, dyrektor marketingu "Łomża". 
- W trakcie dziewięcioletniej współpracy nie ustaliśmy w pomaganiu Górnikowi nawet I lidze. Krótko mówiąc, możemy liczyć na siebie na dobre i na złe - dodał Mateusz Czarny, brand manager.
Kwota umowy jest objęta tajemnicą handlową i nie została ujawniona. - Mogę tylko potwierdzić, że obie strony są usatysfakcjonowane - podkreślił Sławomir Staręga.
Umowa o współpracy wiąże się z wyłącznością branżową dla marki "Łomża". Strony czynią starania, by produkty marki "Łomża" były dostępne w sprzedaży na stadionie Górnika. - Musimy jeszcze dopiąć pewne formalności związane z legalizacją sprzedaży naszych produktów na stadionie, jak też przygotować się do tego technologicznie - przyznał Sławomir Staręga.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]