Będą zmiany w składzie Górnika

W sobotę w Zabrzu dojdzie do arcyciekawego spotkania z Legią. Szkoleniowiec gospodarzy, po kompromitującej porażce z Zagłębiem, dokona zapewne zmian w składzie. Serwis ekstraklasa.net przeanalizował, kto może wystąpić w tym meczu.
Pierwszym zawodnikiem, który straci miejsce w wyjściowej jedenastce po fatalnym spotkaniu w Lubienie, będzie Norbert Witkowski. Na przedmeczowej konferencji zmianę w bramce potwierdził Ryszard Wieczorek. Zamiast niego powinniśmy zobaczyć Steinborsa. W odwodzie pozostaje Grzegorz Kasprzik, ale trener powinien postawić na łotewskiego zawodnika.
W obronie możemy spodziewać się co najmniej jednej, jeśli nie więcej zmian. Bardzo słabe spotkanie rozegrali zarówno Błażej Augustyn jak i Antoni Łukasiewicz. Ten pierwszy doznał urazu i zamiast niego pojawi się Boris Pandża. Możliwe, że miejsce w składzie odzyska Szeweluchin, który zastąpiłby właśnie Łukasiewicza. Do zdrowia po kontuzji dochodzi Kosznik, który może zmienić Małkowskiego. Na prawej obronie zagra Mańka, ponieważ Olkowski do pełni zdrowia powróci na początku marca.
Pewni gry w wyjściowej jedenastce mogą być Nakoulma, Sobolewski, Jeż i Madej. Niepewna jest pozycja Rafała Kurzawy. Zamiast niego mógłby zagrać Przemysław Oziębała, który wyróżniał się podczas zgrupowań lub Wojciech Łuczak, który miejsce na szpicy straci na rzecz Zachary, który nie mógł zagrać w ostatnim spotkaniu z powodu urazu przywodziciela.

Prawdopodobny skład Górnika:
Steinbor - Mańka, Pandża, Szeweluchin, Kosznik - Nakoulma, Sobolewski, Jeż, Madej - Oziębała - Zachara.

źródło: ekstraklasa.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online