Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henning Berg (trener Legii): "Jesteśmy oczywiście szczęśliwi z wygranej. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Przegraliśmy tutaj przecież w grudniu mecz pucharowy. Z dzisiejszej postawy drużyny, zarówno w ataku jak i obronie, jestem zadowolony. Myślę, że zrobiliśmy dziś krok w dobrym kierunku. Wynik może sugerować, że zwycięstwo przyszło nam łatwo, ale graliśmy dziś z czołowym zespołem ligi, a w Zabrzu wszystkim rywalom gra się trudno". 

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): "Myślę, że rozbudziliśmy apetyty po wygranej z Legią w Pucharze Polski. Natomiast dzisiejszy mecz pokazał, jaka jest różnica między obu zespołami, jeśli chodzi o stan osobowy. Widoczne były transfery Legii, w której składzie było dziś trzech Polaków. Rozumiem, że obcokrajowiec przyjeżdżający do nas jest lepszy od polskiego piłkarza.
- Legia była dziś dominatorem, potrafiła się utrzymać długo przy piłce, a my mieliśmy z tym problemy. Gdybyśmy grali w optymalnym zestawieniu, tak jak jesienią, wtedy byłaby większa szansa na rywalizację z tak dobrym zespołem. Mieliśmy też pecha, bo kiedy chciałem wzmocnić ofensywę, trzeba było z powodu kontuzji zmienić bramkarza (złamana kość policzkowa), a Antek Łukasiewicz dograł do końca ze złamanym nosem. Znam oczekiwania kibiców, ale wytrzymajmy ciśnienie i dajmy sobie szansę. Kibiców proszę o cierpliwość".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online