Kasprzik: Nie tak wyobrażałem sobie debiut

Grzegorz Kasprzik zadebiutował wczoraj w barwach Górnika. 30-letni bramkarz wszedł na boisko w 66. minucie spotkania zmieniając Pavelsa Steinborsa, który na noszach opuścił plac gry ze złamaną kością policzkową: - Nie tak wyobrażałem sobie debiut w bramce Górnika. Z jednej strony poważna kontuzja kolegi, a z drugiej porażka i dwa wpuszczone gole - mówił po meczu Kasprzik. Wszystko wskazuje na to, że w następnym meczu to on będzie bronił od początku.  - Przed nami tydzień pracy na treningach, aby zasłużyć na miejsce w składzie. Najważniejsze, abyśmy podnieśli głowy po ostatnich porażkach, bo z Koroną Kielce trzeba będzie wygrać - podkreśla Kasprzik.

Piłkarze Legii natomiast nie kryli zadowolenia po wysokiej wygranej, a także przypominali, że dawno w Zabrzu nie wygrali. - W Zabrzu nie wygraliśmy bardzo długo, dlatego bardzo zależało nam na zwycięstwie. Myślę, że wyglądało to dobrze i nasza gra mogła się podobać. I to zarówno jeśli chodzi o grę w defensywie, jak i z przodu. Idziemy w dobrym kierunku - mówił obrońca Legii, Tomasz Brzyski. - W meczu z Górnikiem nie było wątpliwości, kto jest lepszy. Ja cieszę się z bramek, ale przede wszystkim z trzech bardzo ważnych punktów. Długo czekaliśmy na wygraną w Zabrzu. Nie wygraliśmy tutaj od bodajże 2008 roku - dodał Miroslav Radović.

na podstawie: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online