Węgrzyn: Górnik bez szans, by zbliżyć się do poziomu z jesieni

Górnik fatalnie wystartował do wiosennej rundy ekstraklasy, przegrywając po 0:3 z Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa. Kazimierz Węgrzyn, były piłkarz m.in. GKS-u Katowice i Wisły Kraków, twierdzi, że tak się dzieje, bo Górnik Adama Nawałki w jesiennych meczach zawiesił poprzeczkę tak wysoko, że nie ma dziś szans, by się do niej nawet zbliżyć.
Zdaniem Węgrzyna, aktualnie eksperta Canal+ największa zmiana na niekorzyść to środek drugiej linii. Z doskonałego tercetu Krzysztof Mączyński, Mariusz Przybylski, Radosław Sobolewski został tylko ten ostatni. Mączyński został sprzedany do Chin, a Przybylski leczy kontuzję.
- Górnik jesienią był przewidywalny w pozytywnym znaczeniu. Schematy w grze były dopracowane, a wszystko podparte świetnym przygotowaniem fizycznym. Nie wiem, czy dziś zabrzan na taką grę stać - uważa Węgrzyn w rozmowie ze "Sportem".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]