Kosznik: Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem

- To jest właśnie piękno futbolu - jak zawiedziesz to już w następnym meczu będziesz mógł się zrehabilitować - mówi na łamach "Sportu" obrońca Górnika Rafał Kosznik.
Po dwóch wiosennych porażkach - 0:3 na wyjeździe z Zagłębiem Lubin i 0:3 u siebie z Legią Warszawa - Górnik Zabrze spróbuje się przełamać w meczu na własnym boisku z Koroną Kielce.
- Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem, a my jesteśmy od tego, żeby dawać im radość. Niestety, jak na razie otrzymują od nas smutek. Mam nadzieję, że dzisiaj się to zmieni - mówi Kosznik, który - dodaje, że nieważne jak się zaczyna, ale jak się kończy. - Musimy tylko poprawić koncentrację, bo zaangażowania na pewno nam nie brakuje - podkreśla obrońca, który wraca do formy z jesieni po kontuzji odniesionej w zderzeniu ze... słupkiem.
W poprzedniej kolejce Górnik został wyprzedzony w tabeli przez Ruch. Co na to zabrzański piłkarz? - Ta lokalna rywalizacja ma znaczenie przede wszystkim dla kibiców. My po prostu robimy swoje, czyli w każdym meczu gramy o zwycięstwo - zaznacza Kosznik, który dodaje, że cel Górnika pozostaje niezmienny, a jest nim gra w grupie mistrzowskiej.
- Kielczanie grają bardzo ostro, fizycznie. Nikt za darmo punktów nam nie odda. Musimy więc walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Tylko wtedy możemy liczyć na jakąś zdobycz punktową - powiedział Kosznik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]