Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jose Rojo Martin (trener Korony): Mieliśmy dzisiaj naprzeciw bardzo mocny i szybki zespół, ale myślę, że jeśli chodzi o sytuację do strzelenia bramek, to nam należało się zwycięstwo. To prawda, że większość okazji mieliśmy grając z przewagą zawodnika. Jestem zadowolony, bo Górnik miał w tym meczu dokładnie dwie sytuacje bramkowe. My myślimy wyłącznie o tym, by opuścić dół tabeli i po konfrontacji z zespołem czołówki jesteśmy zadowoleni. 

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): Wiedzieliśmy, że Korona będzie przez większość meczu grała defensywnie. Przeprowadzaliśmy wiele akcji bokami boiska, ale przy tak skomasowanej obronie rywala, trudno było o precyzję. W przerwie próbowałem uspokoić chłopaków, aby nie chcieli jak najszybciej wrzucać piłki w pole karne Korony. Kiedy zaczynało się nam dobrze układać, przytrafił się nam błąd taktyczny mojego zespołu. To było decydujące. Gra w dziesiątkę zmieniła obraz spotkania. Musieliśmy się cofnąć. Rywal przejął inicjatywę. Dziękuję chłopakom za serce, zdrowie, ambicję. Ten punkt jest, moim zdaniem, bardzo ważny i mam nadzieję, że będzie dla nas punktem zwrotnym. Wrócą do kadry kluczowi gracze, to pojawia się i zwycięstwa. Zdaje sobie sprawę z narastającej frustracji, krytyki, ale tak już czasami bywa. Ci chłopcy grają, co potrafią.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]