Oziębała: Mam nadzieję, że kibice pomogą i nie odwrócą się od nas

Zabrzanie mieli dosyć ambitne plany na drugą połowę meczu z Zawiszą. - Wyszliśmy po to, żeby dobić rywala, strzelić drugą bramkę i kontrolować sytuację - przyznał Przemysław Oziębała. Gole były, ale dla rywala...
Po przerwie to Zawisza kontrolował sytuację i wbił zabrzanom trzy gole. Po kolejnej porażce kibice coraz częściej zastanawiają się, czy Górnik załapie się do czołowej ósemki. - Cele się nie zmieniły. W każdym meczu chcemy wygrywać. Taki mieliśmy cel od początku sezonu i nie zmieniamy tego. Co się wydarzy później, to już będziemy myśleć o tym wtedy, kiedy znajdziemy się w ósemce. Wychodzimy z założenia, żeby każdy mecz wygrać - powiedział Oziębała.
Zabrzanie musieli sobie radzić wczoraj bez swoich fanów, którzy w ramach solidarności z sympatykami Zawiszy nie pojechali do Bydgoszczy. - Jeśli są kibice gra się lepiej, bo gra się przede wszystkim dla publiczności. Szkoda, ale musimy się skupić teraz na sobie i wygrać w kolejnym meczu. Mam nadzieję, że kibice pomogą i nie odwrócą się od nas, bo naprawdę bardzo chcemy w każdym meczu wygrać i zrobimy wszystko, żeby w meczu z Pogonią zdobyć trzy punkty - zakończył piłkarz Górnika.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]