Nokaut i wstrząśnienie mózgu Iwana

W 42. minucie dzisiejszego meczu Górnika z Jagiellonią, bramkarz gospodarzy Grzegorz Kasprzik tak niefortunnie interweniował, że znokautował Bartosza Iwana, który doznał wstrząśnienia mózgu i na noszach został zniesiony z boiska.
Bartosz Iwan rozpoczął mecz w wyjściowym składzie Górnika i rozgrywał bardzo dobre zawody. W 33. minucie wykorzystał podanie od Rafała Kosznika i wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie swojej drużyny na 3:0. 
29-letniemu pomocnikowi nie dane było jednak dokończyć pierwszej połowy. W 42. minucie Jagiellonia wykonywała rzut wolny. Z zacentrowaną w pole karne Górnika piłką minął się Grzegorz Kasprzik, który z dużym impetem wpadł w Bartosza Iwana. Golkiper uderzył go oboma rękoma w szczękę, a pomocnik został znokautowany. Po interwencji sztabu lekarskiego pomocnik opuścił boisko na noszach, a jego miejsce na murawie zajął Mateusz Zachara.
Jak poinformowali reporterzy stacji Canal + zawodnik doznał wstrząśnienia mózgu, ale nie stracił przytomności. Nie było również konieczności by udał się do szpitala.

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]