Warzycha: Chciałbym podtrzymać dobrą passę Górnika w Krakowie

Jeśli Górnik pokona w piątek Cracovię, to zapewni sobie miejsce w grupie mistrzowskiej. Mecz w Krakowie będzie jednak bardzo ciężki, bo "Pasy" też walczą o awans do czołowej ósemki. - Jedno jest pewne - oni muszą wygrać dwa mecze, by awansować do "ósemki". Jednym z tych meczów jest spotkanie z Górnikiem. My zrobimy wszystko, by do tego nie dopuścić, czyli nie przegrać w piątek w Krakowie. Cracovia gra u siebie, ma atut swojego boiska, ale my wiemy, co mamy robić, by wygrać ten bardzo ważny dla obu ekip mecz - mówi Robert Warzycha, trener Górnika.
Dla Warzychy będzie to pierwsza w życiu okazja do zmierzenia się z Cracovią. - Gry grałem w Górniku, to nie miałem przyjemności zagrać przeciwko Cracovii. Z Wisłą tak, ale z "Pasami" już nie. Można powiedzieć, że mam czystą kartę. Wiem, że Górnik ostatnio miał dobrą passę w Krakowie w meczach z Cracovią. Był remis 0:0, gdy Górnika prowadził Henryk Kasperczak, a potem wygrane 3:2 i 3:1. W piątek chciałbym podtrzymać tę dobrą passę w Krakowie. To takie moje ciche marzenie... - dodaje.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]