"Mecz z Ruchem najważniejszy tej wiosny"

Latem z Zabrza odejdzie kilku zawodników. Czy jest więc sens stawiać na nich w dodatkowych siedmiu meczach, jakie ma przed sobą Górnik? Przy Roosevelta nastawiają się na jeden pojedynek - ten 4 maja...
Górnik nie wygrał 11 kolejnych meczów ligowych. To najgorszy wynik w historii klubu. Strata do czołowych drużyn jest niewielka, ale chyba nikt w Zabrzu nie myśli o tym, czy zespół ma szanse na chociażby podium. Wszyscy nastawiają się na... jeden pojedynek. - Mamy świadomość, że będzie to mecz, którym w oczach kibiców możemy "uratować" sezon. A więc najważniejszy tej wiosny. Zresztą przy dobrym wyniku możemy przesunąć się w górę tabeli - mówi trener Józef Dankowski, oczywiście o Wielkich Derbach Śląska, które 4 maja zostaną rozegrane przy Roosevelta.
Skoro Górnikowi już nic w tym sezonie nie grozi, to powstaje pytanie, czy jest sens stawiać na zawodników, którzy latem odejdą z Zabrza? Paweł Olkowski już sobie nowy klub znalazł, kontrakt kończy się m.in. Prejuce Nakoulmie. - Będziemy działać elastycznie. Musimy też brać pod uwagę, czy mamy dziś na konkretnych pozycjach alternatywę - mówi trener Robert Warzycha. "Sport" informuje, że podobno jet już przesądzone, że w tym sezonie nie zagra już Boris Pandża. Taka sama sytuacja powinna mieć miejsce z Norbertem Witkowskim.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]