Adam Nawałka z wizytą w Zabrzu

Mimo szczęśliwego awansu do grupy mistrzowskiej nastroje w Zabrzu nie są najlepsze. Zespół wiosną gra fatalnie. Nic więc dziwnego, że po ostatniej klęsce z Lechem były trener Górnika, a obecnie selekcjoner, Adam Nawałka pocieszał działaczy
Trener reprezentacji Polski oglądał ostatni mecz zabrzan wraz z małżonką. Górnik po raz kolejny zawiódł, będąc zdecydowanie słabszym zespołem niż Lech. Po końcowym gwizdku selekcjoner w klubowych korytarzach zamienił kilka zdań z działaczami i pracownikami klubu z Zabrza, którzy nie ukrywali, że tęsknią za Nawałką. – Najważniejsze, że jesteście w ósemce. Teraz musicie zachować spokój i podejść do wszystkiego z dużo większym optymizmem. Piłkarze też muszą czuć ten optymizm – pocieszał Adam Nawałka.
Słowa selekcjonera były także wsparciem dla obecnego trenera Górnika Roberta Warzychy. Jak na razie bowiem jego przybycie nie odmieniło zespołu 14-krotnych mistrzów Polski. Coraz bardziej poirytowani tym faktem są kibice Górnika, którzy obawiają się o wyniki zespołu w grupie mistrzowskiej. Gdyby brać po uwagę tylko rezultaty z tego roku, to drużyna z Zabrza jest najgorsza w całej ekstraklasie! Adam Nawałka przekazał receptę na poprawę sytuacji. – Pamiętajcie, liczy się praca, praca i jeszcze raz praca. Musicie skrupulatnie i bez nerwów budować nowy zespół – radził selekcjoner.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]