Przegląd Sportowy: Kolejna zmiana trenera w Górniku?

Władze klubu nie są zadowolone z pracy Roberta Warzychy. Nowym trenerem ma zostać Piotr Stokowiec - pisze "Przegląd Sportowy".
Były piłkarz reprezentacji Polski objął drużynę w marcu po Ryszardzie Wieczorku. Nie odmienił jednak wcale zespołu I Górnik nadal gra fatalnie w tym roku. Władze miasta i klubu nie są zadowolone z jego pracy. Do tego dochodzą kłopoty nowego szkoleniowca z licencją. Warzycha nie ma uprawnień do prowadzenia zespołów w Europie. Dlatego w Zabrzu ma być zatrudniony kolejny trener. Ma być nim Piotr Stokowiec, ostatnio pracujący w Jagiellonii. - Czy Górnik kontaktował się ze mną? Miałem zapytania od kilku klubów. Póki co nie ma jednak jeszcze konkretów. Nic więcej nie mogę powiedzieć - mówi "PS" Stokowiec. W Zabrzu biorą pod uwagę dwie opcje. Zatrudnienie Stokowca jeszcze w tym sezonie lub na początku nowego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]