Prejuce Nakoulma może mieć problem ze znalezieniem klubu

Z taką formą trudno będzie mu znaleźć dobrego pracodawcę. Prejuce Nakoulma w tym roku jeszcze nie zdobył bramki w ekstraklasie. W dodatku stracił miejsce w składzie. Trener-menedżer Robert Warzycha buduje zespół na nowy sezon i już nie potrzebuje reprezentanta Burkina Faso.
Saga transferowa z odejściem skrzydłowego trwa od lat. Wiadomo już, że Górnik Zabrze na nim nie zarobi, bo kontrakt piłkarza wygasa po sezonie. O ile wcześniej na brak ofert nie narzekał, teraz chętnych na jego usługi nie ma. Trudno, żeby było inaczej, skoro ostatniego gola strzelił 3 grudnia w meczu z Widzewem. – Pierwszą rundę miałem bardzo udaną. Teraz jest trochę gorzej – przyznał Nakoulma w rozmowie z francuskim portalem mercato365.com.
Mimo to liczy, że latem wpłyną ciekawe propozycje. – Mój agent Cedric Mazet zajmuje się tymi sprawami. Wiem, że obserwują mnie kluby z Niemiec, Hiszpanii, Portugalii i Turcji. Na pewno wybiorę najlepszą ofertę pod względem sportowym, jak i finansowym – stwierdził pomocnik.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]