Przedstawiciele Spółki Stadion spotkali się z Kibicami

O współpracy spółki Stadion w Zabrzu oraz kibiców Górnika Zabrze na etapie modernizacji Stadionu i po jego oddaniu do użytku rozmawiali we wtorek, 21 maja, przedstawiciele Stowarzyszenia ”Klub Sympatyków Górnika Zabrze” z zarządem Spółki.
Obie strony spotkania zgodnie przyznały, że obecnie priorytetem jest przygotowanie Stadionu w taki sposób, by długo i bezpiecznie służył kibicom. I choć kibice wyrazili zaniepokojenie przedłużającym się okresem modernizacji obiektu, to ze zrozumieniem przyjęli do wiadomości fakt, że tak duża inwestycja wymaga ogromnego nakładu pracy, a aktualnie prowadzone działania to przede wszystkim prace w biurach i pracowniach - choć nie jest to widowiskowe, to jednak ma zasadnicze znaczenie dla tego, co w najbliższej przyszłości będzie się dziać na budowie. Prace te stanowią gwarancję przeprowadzenia procesu inwestycyjnego w zgodzie z prawem i zasadami bezpieczeństwa oraz w jak najlepszym interesie środków publicznych, z których realizowana jest inwestycja. Przede wszystkim jednak chcemy, aby był to obiekt na najwyższym poziomie, przyjazny dla użytkowników: kibiców, mieszkańców miasta i regionu, spełniający wszystkie standardy bezpieczeństwa – mówią przedstawiciele Stadion w Zabrzu Sp. z o.o. Chcemy wam pomóc ten stadion zapełnić – deklarują w odpowiedzi członkowie Stowarzyszenia.
W trakcie spotkania omówiono m.in. kwestię nagłośnienia trybuny najbardziej zaangażowanych kibiców w sposób umożliwiający efektywne prowadzenie dopingu. Przedstawiciele Spółki potwierdzili techniczne możliwości zrealizowania postulowanych rozwiązań i zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by realizacja tego przedsięwzięcia spełniała oczekiwania kibiców. Potwierdzono jednocześnie deklarację stworzenia „gniazda” dla prowadzącego doping, zarówno w przypadku sektora kibiców drużyny gospodarzy, jak i gości. Każdorazowo miejsce to będzie wyposażone w gniazdo zasilające, co jeszcze jest rzadkością na rodzimych stadionach.
Istotnym tematem spotkania była również możliwość prowadzenia przez Stowarzyszenie sprzedaży gadżetów i akcesoriów kibicowskich. Prezes Spółki przyznał, że są możliwości, by tego rodzaju działania prowadzone były w dni meczowe w obrębie głównego placu wejściowego Stadionu, zaznaczył jednak, że temat sprzedaży wymaga odrębnych ustaleń Stowarzyszenia Kibiców z Klubem.
Na zakończenie spotkania przedstawiciele Stowarzyszenia zapewnili, że podczas dopingowania na Stadionie zależy im na dobrej zabawie - Jesteśmy wszyscy razem, wszystko robimy dla Górnika Zabrze - zapewnili. Spółka Stadion dodała ze swej strony deklarację otwarcia na współpracę, która usatysfakcjonuje każdą ze stron.

źródło: stadion-zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]