Zachara: Muszę się przełamać i wtedy będzie z górki

Mateusz Zachara, napastnik Górnika, wierzy, że w meczu z Wisłą Kraków zagra na miarę ostatniego spotkania z zespołem spod znaku Białej Gwiazdy.
8 listopada 2013 roku zabrzanie wygrali 3:2, a dwie piękne bramki zdobył wtedy właśnie Zachara, który marzy teraz o powtórce pod Wawelem... - Forma fizyczna jest coraz lepsza, nic mnie nie boli, poza tym jest coraz lepsze czucie piłki, więc są powody do optymizmu. Brakuje tylko bramek, ale one muszą przyjść. Ja w to wierzę. Ciężko złapać formę strzelecką, w rundzie jesiennej początkowo też nie było najlepiej, ale po bramce na Widzewie poszło... Muszę się przełamać i wtedy będzie z górki... Mam nadzieję, że stanie się to w Krakowie - mówi piłkarz, który większą część rundy wiosennej stracił z powodu kontuzji.
Zachara jest dobrego zdania o sobotnim rywalu. - Wisła na pewno ma dobry zespół i piłkarzy dobrze wyszkolonych technicznie. Jest w składzie wiele indywidualności, chociażby Paweł Brożek, który strzelił 102 bramki w ekstraklasie. Oni mają swój krakowski styl i na pewno będzie to ciężki mecz - dodaje.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online