Trzyletni kontrakt dla Gwaze

W Górniku podpisywanie, bądź rozwiązywanie umów z piłkarzami. Wczoraj o rok umowę przedłużył bramkarz Grzegorz Kasprzik. Z kolei na dniach to samo powinien zrobić Dzikamai Gwaze. Piłkarzowi z Zimbabwe, a także kilku innym graczom, z końcem czerwca kończą się kontrakty. W tej sytuacji trzeba podpisać nowe umowy.
- Jestem już po pierwszych rozmowach. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach, bo ja dalej chcę grać w Górniku - mówi Gwaze. 25-latek wiosną zagrał w dziesięciu ligowych meczach zabrzan, w których pokazał się z dobrej strony. Zdobył m.in. efektownego gola w derbowym spotkaniu z Ruchem Chorzów.
Gwaze zdobył też bramkę w pierwszym letnim sparingu, który Górnik wygrał w sobotę z czwartoligową Slavią Ruda Śląska 5:0. Ofensywnie grający zawodnik ma w Zabrzu podpisać trzyletni kontrakt. Kto wie, być może zastąpi Prejuca Nakoulmę, który już pożegnał się z klubem.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online