Robert Warzycha dyrektorem sportowym Górnika

Robert Warzycha zmienia swoją funkcję w sztabie Górnika Zabrze. Klub zdecydował się przydzielić mu stanowisko dyrektora sportowego.
- Robert jest fachowcem z najwyższej półki. Swoją wiedzą i doświadczeniem z pewnością pomoże klubowi w osiągnięciu dobrego wyniku sportowego. Chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że nadchodzący sezon będzie dla Górnika trudniejszy, gdyż jak wszyscy wiemy rozpoczęła się przebudowa zespołu. Teraz zmienia się rola Roberta z trenera-menedżera na dyrektora sportowego - powiedział wiceprezes zarządu Krzysztof Maj.
Warzycha pracę w Zabrzu rozpoczął 12 marca, wiążąc się z Górnikiem trzyletnim kontraktem. Były reprezentant Polski, który uprawnienia trenerskie zdobył w USA, nie posiadał jednak europejskiej licencji UEFA Pro i jako pierwszy szkoleniowiec w protokołach meczowych był wpisywany Józef Dankowski. Warzycha nie zdołał jeszcze zdobyć odpowiednich uprawnień, a zgodnie z nowymi regulacjami zatwierdzonymi przez zarząd PZPN nie mógł już bez licencji zasiadać na ławce rezerwowych.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]