Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Robert Podoliński (trener Cracovii): To był mecz, który miał dwa różne oblicza. W pierwszej połowie moi piłkarze jakby nie byli obecni na murawie. Bardzo słabo weszliśmy w spotkanie. W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się zupełnie inaczej. Szkoda, że wtedy już było 0:1. Za kilka dni będziemy mieć okazję do zrehabilitowania się. Czeka nas spotkanie z Legią Warszawa. Myślę, że Górnik zdobył punkty zasłużenie.

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): Zagraliśmy dobrze pierwszą połowę, jednak w końcówce nie udało nam się zdobyć drugiej bramki. Po przerwie Cracovia nie miała nic do stracenia, chciała za wszelką cenę odrobić straty i uzyskała przewagę. Skończyło się jednak dla nas szczęśliwie, zwyciężyliśmy 2:0. Myślę, że zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty. Jeśli poprawimy organizację gry, sposób wyjścia do szybkiego ataku, to możemy się pokusić o dobre wyniki w kolejnych spotkaniach.