Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z Lechem

Mateusz Zachara: - Chyba wypada się cieszyć z remisu. Zdobyliśmy gola, choć nie mieliśmy specjalnie wielu sytuacji bramkowych. Początek był trudny; nie sprawdzały się nasze przedmeczowe założenia, czyli gra wysokim pressingiem - to Lech w tym czasie stwarzał sobie sytuacje. W dniu meczu nie rozmawiamy o sytuacji klubowej - pokazujemy po prostu to, co mamy najlepszego. 

Błażej Augustyn: - Przespaliśmy 20 minut I połowy. W szatni w przerwie powiedzieliśmy sobie: dajemy z siebie wszystko. I tak się stało; mieliśmy nawet przewagę w tej części gry, a po Lechu widać chyba było skutki gry w europejskich pucharach. Cieszymy się, że udało się zdobyć ten punkt kosztem Kolejorza.

Seweryn Gancarczyk: - Początek w naszym wykonaniu był słaby. Lech odrobił lekcję, podszedł pod nas wysoko, utrudnił rozgrywanie piłki. I dopiął swego - strzelił gola. II część I połowy to już wyrównany mecz, powiedziałbym nawet, że my mieliśmy więcej sytuacji. A remis - uratowany w II połowie - chyba jest zasłużony.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]