Komunikat Zarządu Górnika Zabrze SSA

Zarząd Górnika Zabrze SSA zdecydowanie negatywnie ocenia incydent, który miał miejsce w trakcie niedzielnego meczu z Lechem Poznań.
Władze 14-krotnego mistrza Polski potępiają zachowanie kibica, który wtargnął na boisko w trakcie meczu z Lechem Poznań, czym doprowadził do przerwania spotkania i naraził klub na ewentualną karę finansową. 
Niezależnie od podjętych przez organa ścigania działań Zarząd Górnika Zabrze SSA zdecydował o nałożeniu na sprawcę zakazu klubowego za zakłócenie porządku w trakcie imprezy masowej, a w przypadku otrzymania kary finansowej od organizatora rozgrywek Klub na drodze sądowej będzie dochodził zwrotu poniesionych kosztów.
Przypominając, że podobne zachowania są przestępstwem i godzą w wizerunek Klubu jako organizatora imprezy masowej mamy nadzieję, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]