Kolejne przetargi rozstrzygnięte

29 lipca ogłoszone zostały wyniki dwóch postępowań przetargowych na prace w ramach kontynuacji zadania modernizacji Stadionu im. Ernesta Pohla.
W postępowaniu dotyczącym wykonania instalacji CO oraz dwóch wymiennikowni zlokalizowanych w narożnikach kondygnacji -1, spośród 5 ofert, które wpłynęły do siedziby spółki Stadion w Zabrzu, wybrano ofertę firmy Mostostal Zabrze GPBP S.A. Jest to ta sama firma, która podjęła się już zadania dostawy i montażu pokrycia zadaszenia trybun Stadionu. 
W drugim postępowaniu, dotyczącym wykonania instalacji zasilającej w energię elektryczną urządzeń stadionowych, oświetlenia, instalacji niskoprądowych i nagłośnienia, spośród dwóch oferentów ubiegających się o zamówienie, wybrano ofertę firmy Elektro Proces z Krakowa.
Z tymi wykonawcami spółka Stadion w Zabrzu planuje zawarcie umów. Zgodnie z ustawą o prawie zamówień publicznych może to nastąpić nie wcześniej niż 8 sierpnia.

źródło: stadion-zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]