Zbigniew Waśkiewicz złożył rezygnację!

Zbigniew Waśkiewicz poinformował, że złożył dzisiaj na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Tomasza Młynarczyka rezygnację z funkcji prezesa Górnika Zabrze. Waśkiewicz był prezesem zabrzańskiego klubu od 6 marca. 

"Moi drodzy! Dzisiaj o godz. 12 na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Tomasza Młynarczyka złożyłem rezygnację w trybie natychmiastowym. Powód? "Znaczące, a jednocześnie uniemożliwiające dalszą współpracę, różnicę w poglądach na stan aktualny oraz dalsze funkcjonowanie Górnika Zabrze SSA między moją osobą a akcjonariuszem większościowym".
- To była moja i tylko MOJA decyzja! Nikt nie wywierał presji. Nikt tej decyzji na mnie personalnie wymuszał. To efekt długich przemyśleń, rozmów i zdarzeń, które ostatnio miały miejsce wokół Górnika. Leży mi mocno dobro Górnika na sercu, dlatego też w najbliższym czasie będę wstrzymywał się od komentarzy, czasami prostując jakieś ewidentne nieprawdy… Górnik potrzebuje teraz spokoju, piłkarze Waszego kibicowskiego wsparcia… A kibice? Dobrej gry zespołu i dobrych wieści o przyszłości klubu. Nie znikam z forum. Będę tu cały czas. Nie uciekam od Górnika i już dziś wiele osób usłyszało ode mnie deklarację pełnego wsparcia i pomocy..."


źródło: gornikforum.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]