Los Zbigniewa Waśkiewicza był przesądzony?

- W dniu dzisiejszym zrezygnowałem z funkcji Prezesa Zarządu @gornikzabrzessa. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali i trzymam kciuki - Zbigniew Waśkiewicz w ciągu niespełna pięciomiesięcznej przygody z prezesowskim fotelem przy Roosevelta zaskakiwał formami komunikacji z kibicami Górnika, opinią publiczną i... swymi podwładnymi. Tak było w momencie, w którym zdymisjonował Ryszarda Wieczorka ze stanowiska trenera poprzez... wpis na Twitterze. Tego samego narzędzia użył - jak widać - także we wtorek, by poinformować o rezygnacji z pełnionej funkcji.
- Powód? Rozbieżności pomiędzy mną a właścicielami klubu w ocenie aktualnej sytuacji Górnika - tylko o to zdanie były już sternik górników rozszerza twitterowe 140 znaków. Więcej - na razie - mówić nie chce. Zresztą słuchając ostatnich opinii przedstawicieli władz miasta (będącego de facto właścicielem spółki) - trudno mu się dziwić. Wypowiedziane przezeń kilka dni temu na łamach "Sportu" zdanie: Zbliżamy się do katastrofy, zostało przez nich przyjęte bardzo źle. Postronni obserwatorzy - w tym przypadku: paru prezesów innych śląskich klubów - w kuluarowych rozmowach powtarzali w ostatnich dniach: losy Zbyszka są przesądzone...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]