Augustyn: Reprezentacja? Trener Nawałka mnie zna

Górnik znakomicie spisuje się w tym sezonie. Duża w tym zasługa Błażeja Augustyna. Górnik Zabrze po 4. kolejkach jest wiceliderem T-Mobile Ekstraklasy.
Czy piłkarze spodziewali się takiego znakomitego początku rozgrywek? - Zawsze jest pewna niewiadoma, bo – umówmy się - sparingi nie wskazywały na to, że będzie tak różowo. Ale też nigdy nie można ich stawiać w jednym rzędzie z grą o punkty. W takich wypadkach zawsze ważna jest konsekwencja i dobry początek. Dlatego przed meczem z Cracovią powiedzieliśmy sobie, że przez pierwszych dwadzieścia minut gramy na absolutnego maksa, żeby zobaczyć, co jesteśmy warci i ustawić sobie mecz. Szybko padła też bramka... W piłce trzeba mieć także szczęście, ale niewiele daje, jak mu się nie pomaga - przyznaje obrońca Błażej Augustyn.
Na meczu z Jagiellonią był Adam Nawałka. Nawet trenerzy Górnika mówią, że powinien pan dostać szansę w kadrze. Mają rację?
- Co może powiedzieć piłkarz? Trener Nawałka mnie do Zabrza ściągał i zna. Nie wiem, jak teraz ocenia moją grę. Osobiście mogę tylko trzymać poziom, bo chcąc grać w kadrze, trzeba zagrać coś więcej niż cztery dobre mecze. Inna rzecz, że po kontuzji moja forma na pewno jeszcze nie jest optymalna. Sam czuję, że rezerwy wciąż są duże.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]