Augustyn: Przełamać złą passę w Kielcach

Górnik dobrze rozpoczął sezon 2014/15 w T-Mobile Ekstraklasie. Górnicy w najbliższej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce, z którą jeszcze nie wygrali na jej terenie.
Błażej Augustyn, który we wcześniejszych meczach spisywał się bardzo przyzwoicie, ma nadzieję na przełamanie. - Gramy dobrze, zdobywamy punkty i fajnie byłoby przełamać złą passę, jaka towarzyszyła Górnikowi w Kielcach. Korona ostatnio pechowo przegrała na Cracovii, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. A jak się nie wygrywa, to jest złość sportowa i chęć rehabilitacji. Korona będzie odpowiednio zmotywowana i na pewno czeka nas bardzo trudne zadanie - powiedział obrońca Górnika.
- Korona to bardzo niewdzięczny i niewygodny rywal, doskonale pamiętam mecz w Kielcach w zeszłym roku, który w dramatycznych okolicznościach zremisowaliśmy 2:2 - dodał Augustyn.
W poprzednim meczu z Koroną w Kielcach Augustyn nabawił się kontuzji kości piętowej. - Nie chciałbym jednak wracać do tej kontuzji, bo ile razy można o tym mówić i pisać. Zostawmy temat kontuzji, było, minęło. Ja czuję się bardzo dobrze, jeśli chodzi o zdrowie i oby tak dalej - podsumował Augustyn.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]