Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika): - - Cieszymy się ze zwycięstwa, choć wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Gdyby Korona już na początku zdobyła prowadzenie, gra mogła inaczej się ułożyć. Nasze bramki zmusiły Koronę do zmiany gry. Mieliśmy więcej swobody. Składne akcje pod koniec meczu pokazały, że warto dalej pracować nad poprawianiem tego, co jeszcze nie jest najlepsze w naszym wykonaniu. 

Ryszard Tarasiewicz (trener Korony): - Chcieliśmy grać jak w pierwszej połowie, przy naszym prowadzeniu mecz toczyłby się całkiem inaczej. Po przerwie jednak nie wszystko się nam układało, przegraliśmy mecz kiepską jakościową grą w środku pola. Druga i trzecia bramka stracona po składnych akcjach piłkarskich Górnika, później czekaliśmy na wyrok, czyli co się jeszcze może niekorzystnego nam przytrafić. Nie mogę zarzucić piłkarzom, że nie chcieli. Włożyli w to spotkanie dużo wysiłku. Po straconych bramkach spuszczaliśmy głowę i czekaliśmy na wyrok.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]