Czy Błażej Augustyn stracił przez kontuzję powołanie do kadry?

Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji, był na meczu w Zabrzu. Czy powoła kogoś z Górnika na mecz z Gibraltarem?
błażej Augustyn był jednym z najlepszych graczy ligi tej jesieni. Z jednej strony pojawiły się głosy, że może wyjechać jeszcze w sierpniu do zagranicznego klubu, a z drugiej, że nie jest wykluczone powołanie do kadry na mecze eliminacji ME. W Zabrzu na meczu był Adam Nawałka, który nazwiska ligowców na mecz z Gibraltarem ogłosi w środę. Specjalnie o powołaniach nie chciał jeszcze mówić, ale zapytany o Augustyna powiedział: - Bardzo poważnie brałem pod uwagę powołanie go na ten mecz... Po poważnej kontuzji takie urazy mięśniowe niestety się zdarzają. Sam to przeszedłem, kiedy grałem w piłkę. Oby szybko doszedł do siebie... - powiedział selekcjoner, który rok temu sprowadzał Augustyna do Zabrza.
Na pozycji Augustyna zagrał tym razem Adam Danch, który w końcu spędził na niej wiele lat swojej kariery. Wypadł bardzo dobrze. Najlepszy był jednak Łukasz Madej, którego Nawałka w styczniu zabrał już na zgrupowanie kadry i też ściągał do Górnika. Być może to on dostanie powołanie...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]