Bari nie zdążyło wypożyczyć Zacharę

Prawdopodobnie kilkadziesiąt minut zdecydowało o tym, że Mateusz Zachara po zgrupowaniu kadry wróci do Zabrza, a nie pojedzie do Bari, by kontynuować karierę w Italii.
Napastnik Górnika w ciągu kilku dni miał dwie ofert z Serie B. Najpierw z klubu Ternana Calcio, ale temat w ogóle nie został podjęty. W poniedziałek w godzinach wieczornych pojawiła się jednak propozycja z Bari, gdzie na wypożyczenie z Fiorentiny trafił kilka dni temu Rafał Wolski. Rozmowy zaczęły się w godzinach wieczornych i Włosi tak naprawdę... nie zdążyli przygotować wszystkich dokumentów, by sfinalizować wypożyczenie Zachary.
Równolegle bowiem finalizowali sprzedaż Joao Silvy do Palermo. I spóźnili się z zatwierdzeniem tej transakcji o 33 sekundy. Zachara miał go zastąpić w Bari, które chce w tym sezonie awansować do Serie A. Zakładano płatne wypożyczenie na pół roku, z opcją pierwokupu. W Italii okienko transferowe zamyka się o 23:00. Po tej godzinie było przesądzone, że Zachara zostaje w Zabrzu. Dokumenty indywidualnego kontraktu piłkarza czekały już tylko na podpis...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]