Mariusz Przybylski wreszcie będzie grał

Wszystko wskazuje na to, że po Mariusza Magierze drugi bardzo doświadczony piłkarz Górnika leczący w ostatnich miesiącach poważną kontuzję wróci na boisko.
Mariusz Przybylski od siedmiu miesięcy nie pojawił się na boisku. Był nawet pomysł, by piłkarz zagrał w sobotę w Halembie, gdzie rezerwy zabrzan ograły Grunwald 3:0. Ostatecznie przesunięto jednak występ Przybylskiego o... - Mam zagrać w najbliższą sobotę z Małąpanwią Ozimek. Jeśli nic się nie zmieni, czyli ból w nodze nagle się nie pojawi, to chciałbym zagrać w trzeciej lidze. A potem, bardzo liczę na to, że będę bliżej meczowej osiemnastki... - mówi Przybylski, na którego powrót czeka Robert Warzycha.
Pewnie scenariusz będzie podobny do tego z udziałem Magiery, który na razie zaliczył trzy występy po 45 minut w drugiej drużynie Górnika. - Jak na tak długą przerwę spisywał się bardzo dobrze. W wypadku Przybylskiego powinno być podobnie. Tym bardziej, że choć jego przerwa w grze też była długa, to jednak nie aż tak, jak "Magica". Niczego jednak nie będziemy robić na siłę – dodaje Dankowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online