Nowe twarze na treningu Górnika

Kolejna grupa młodych piłkarzy pojawiła się dzisiaj na treningu Górnika Zabrze. Na wtorkowych zajęciach nie było jeszcze Mateusza Zachary, który uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacji Polski mającej za sobą wygrany mecz eliminacji mistrzostw Europy z Gibraltarem 7:0.
Było za to kilka nowych twarzy. Pod okiem trenera Józefa Dankowskiego ćwiczyli m.in..: Hubert Śliwiński, Adrian Sikora (obaj grają na co dzień w zespole juniorów starszych trenera Tomasza Gorczyka), Michał Rutkowski (z zespołu rezerw Górnika) i Daniel Barbus. 
Zabrakło zaś Mateusza Słodowego i Michała Teichmana, których w środę czeka występ w meczu Pucharu Polski. Drugi zespół Górnika zmierzy się w tym dniu z IV-ligową Concordią Knurów.
- Na treningu robimy swoje, tym razem były to zajęcia techniczno-taktyczne z przygotowaniem do niedzielnego meczu z Piastem. Wszystko robimy pod tym kątem - zaznacza trener, Józef Dankowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online