Ivan Cerimagić i Bartosz Iwan wracają do treningów

Dobre wieści dla trenerów Górnika. Dwaj ofensywni piłkarze w ciągu najbliższych dni mogą wrócić do zajęć. Bartosz Iwan kontuzji doznał na dziewięć dni przed inauguracją sezonu, a Armin Cerimagić zaraz po jego rozpoczęciu. Kibice nie bardzo mogli nawet wyrobić sobie opinię na temat gry młodego Bośniaka sprowadzonego do Zabrza z Belgii. 20-latek z powodu urazu mięśnia prawej łydki stracił ostatni miesiąc. Badanie USG potwierdziło jednak, że po urazie nie ma już śladu. - Przed wejściem w normalny trening chciałem jeszcze wysłuchać opinii lekarza. Cieszę się, że nie ma już żadnych przeszkód, bym wrócił do zajęć z piłką - przyznaje Cerimagić.
Podobnie jest w przypadku Bartosza Iwana, który trenuje z coraz większym obciążeniem po zabiegu zespolenia złamanej kości śródstopia, jaki przeszedł w połowie lipca. Iwan był wyłączony z gry od początku sezonu, ale za kilkanaście dni powinien być już do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Na pewno zwiększy to rywalizację w ataku Górnika, gdzie konkurencja dla Mateusza Zachary jest więcej niż skromna. Indywidualnie trenuje Seweryn Gancarczyk. Ma stłuczone żebra, ale jego i tak z udziału w meczu z Podbeskidziem eliminują kartki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]