Błażej Augustyn wróci na derby z Ruchem?

Błażej Augustyn wciąż trenuje indywidualnie. Na Roosevelta liczą, że dojdzie do siebie na 4 października. Górnik bez Błażeja Augustyna ani rusz? Może przesada, ale trudno nie zauważyć, że jego kontuzja jest dla Górnika coraz większym problemem. Jeszcze udało się wygrać bez tego obrońcy z Łęczną, ale już w kolejnych meczach zabrzanie tracili po dwa gole. Augustyn daje drużynie spokój, wygrywa większość górnych pojedynków – można przypuszczać, że Piast nie doszedłby w niedzielę tak łatwo do sytuacji bramkowych – i przy jego grze może jako defensywny pomocnik wyjść na boisko Adam Danch, co świetnie sprawdzało się w pierwszym miesiącu rozgrywek ekstraklasy, kiedy Górnik nie przegrał żadnego meczu.
Kiedy Augustyn wróci na boisko? Mecz z Podbeskidziem nie wchodzi w grę. I wiele wskazuje na to, że zabraknie go także w konfrontacji z Lechią Gdańsk. Zabrzanie marzą, by wyszedł na boisko podczas derbowego meczu z Ruchem i ten termin jest ponoć realny. Choć warto pamiętać, że Augustyn miał być do gry już we Wrocławiu, a ten mecz odbył się... ponad dwa tygodnie temu. Na razie piłkarz trenuje indywidualnie.

źródło: Sport



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]