Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): „Dobra organizacja i stuprocentowe zaangażowanie wszystkich moich zawodników. Po strzeleniu bramki mieliśmy dwie wspaniałe sytuacje i mogliśmy zakończyć mecz szybciej; już w 25. minucie mogło być po nim. Ale gdyby zakończył się on wynikiem 4:4, czy 5:5, to też byłby to sprawiedliwe. Podbeskidzie nie było dla nas tłem, co mógłby sugerować wynik. Musieliśmy wznieść się na wyżyny swoich umiejętności”.

Leszek Ojrzyński (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): „Górnik wypunktował nas jak wytrawny bokser. Pierwsza akcja przyniosła bramkę przy naszym współudziale. Niektórzy zawodnicy patrzyli na piłkę zamiast na przeciwnika. W drugiej połowie ruszyliśmy do ataku i mieliśmy okazje, ale nie zaakcentowaliśmy przewagi bramką. Przeciwnik to wykorzystał. Bramka może dałaby nam wiarę, ale czy wystarczyłoby czasu? Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię. Musimy zakasać rękawy i brać się do pracy, by wrócić na właściwe tory. Nie będzie to łatwe, bo wyjeżdżamy na ciężki teren do Białegostoku."

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]