Oświadczenie Socios Górnik i Górnik Zabrze SSA po spotkaniu

„Władze zabrzańskiego klubu spotkały się z przedstawicielami Socios Górnik. To pierwsze spotkanie obu stron, które miało na celu bliższe poznanie się i wspólne przedyskutowanie wizji współpracy.
Przedstawiciele Stowarzyszenia zaprezentowali w trakcie spotkania plany rozwoju inicjatywy i jej działalności. Zarząd Socios Górnik określili również jasny plan i pola współpracy z klubem: ze swojej strony Stowarzyszenie Socios pragnie w przyszłości stale wspierać finansowo klub, integrować kibiców z całej Europy, a także prowadzić działania marketingowe mające na celu promocję Górnika Zabrze. Ze strony klubu Socios Górnik oczekuje jedynie jasnego poparcia dla idei oraz prowadzonej działalności, a także wsparcia merytorycznego podczas realizowania działań.
Delegacja Stowarzyszenia spotkała się ze strony klubu z bardzo ciepłym przyjęciem. Na spotkaniu nie zapadły jednak żadne wiążące decyzje. W związku z tym, po spotkaniu został złożony przez przedstawicieli Stowarzyszenia oficjalny wniosek o poparcie inicjatywy przez klub wraz z podstawowymi zasadami określającymi współpracę.
Inauguracyjne spotkanie zarządu klubu i przedstawicieli Socios Górnik daje mocny zastrzyk optymizmu i nadzieję, że dzięki wspólnym przedsięwzięciom możliwy będzie renesans potęgi dawnego Wielkiego Górnika. A taki właśnie ambitny cel przyświeca wszystkim kibicom, jak również władzom klubu.”

Socios Górnik
Razem dla GórnikaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]