Zarząd Górnika solidaryzuje się z kibicami

Zarząd klubu Górnika Zabrze zdecydował, że w akcie solidarności z kibicami nie weźmie udziału w 102. Wielkich Derbach Śląska.
- W związku z tym, iż mecz z Ruchem zostanie rozegrany bez udziału kibiców Górnika, Zarząd klubu zadecydował, iż również nie zobaczy spotkania 102. Wielkich Derbów Śląska z trybun stadionu - mówi Krzysztof Maj, wiceprezes Zarządu Górnika Zabrze.
Władze klubu wystosowały prośbę o solidarność z kibicami również do pozostałych osób związanych z Górnikiem, które zostały zaproszone na spotkanie z Ruchem. 
Przypomnijmy, decyzją władz Ruchu Chorzów SSA 102. Wielkie Derby Śląska zostaną rozegrane bez udziału kibiców Górnika, co związane było ze znalezieniem ładunków wybuchowych i materiałów pirotechnicznych na stadionie Ruchu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]