Piłkarze Górnika we wtorek mają otrzymać część zaległych pieniędzy

Już jutro zaległe wypłaty powinni dostać piłkarze, którzy wciąż czekają na wrześniowe pensje. Jest wielce prawdopodobne, że jesienią zostanie podniesiony – ponoć znacząco – kapitał spółki Górnika Zabrze. Zadłużony klub potrzebuje wsparcia finansowego, a w ostatnich kilku latach w takich sytuacjach mógł liczyć w takiej sytuacji przede wszystkim na właściciela, czyli gminę Zabrze. 
Decyzję podejmą miejscowi radni, gdzie większość ma urzędująca prezydent, Małgorzata Mańka-Szulik. Z przegłosowaniem podniesienia kapitału nie powinno być więc większego problemu. Coraz głośniej mówi się też o strategicznym sponsorze, którego nazwa pojawi się na koszulkach piłkarzy. Ma to nastąpić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Za to już jutro zaległe pensje powinni dostać piłkarze, którzy wciąż czekają na wrześniowe pensje. Gminie zależy, by do niedzielnego meczu z krakowską Wisłą lider ekstraklasy przystąpił z wyczyszczonymi zaległościami przynajmniej z ostatnich dwóch miesięcy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]