Stanisław Oślizło przez meczem z Wisłą: Zabrzanie mogą górować ambicją

- O ile słyszałem, to w Wiśle są problemy finansowe. Niewykluczone, że to się odbija na psychice i grze zawodników - mówi Stanisław Oślizło, legenda Górnika, w "Dzienniku Polskim".
W niedzielę Wisła zagra w Zabrzu. Górnik jest liderem tabeli, krakowianie zajmują piątą pozycję. - Nie spodziewałem się, że tak będzie, ale chciałbym, aby na pierwszym miejscu Górnik pozostał do końca sezonu. Wisła zagrała bardzo dobrze w Poznaniu z Lechem i szła w górę, aż do porażki z Legią - przyznaje Oślizło. 
Oba kluby łączą problemy finansowe. Wisła próbuje wyjść z kłopotów od dwóch lat, w Zabrzu trwa to jeszcze dłużej. - Klub stara się jak może, aby nie zalegać z wypłatami, aby piłkarze mieli na życie. Udaje się nam to - zaznacza Oślizło.
W poprzednim sezonie Wisła przegrała w Zabrzu, choć prowadziła już 2:0. Teraz spotkanie z Górnikiem jest jeszcze ważniejsze, bo krakowianie w lidze przegrali trzy spotkania z rzędu. - Co teraz może przemawiać za Górnikiem? Myślę, że ambicja. Zawodnicy braki techniczne nadrabiają wielkim zaangażowaniem - zaznacza legenda zabrzan.

źródło: Dziennik Polski / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]