Krzysztof Bukalski: Górnik będzie faworytem

W niedzielę lider ekstraklasy Górnik Zabrze podejmie Wisłę Kraków. Kto będzie faworytem tego pojedynku? Górnicy dopiero od środy w pełnym składzie szykują się do niedzielnego hitu. Wcześniej zespół ćwiczył bez swoich kadrowiczów Mateusza Kuchty, Dominika Sadzawickiego i Pavelsa Steinborsa.
- Oba zespoły stać na dobrą albo nawet bardzo dobrą grę, więc należy oczekiwać bardzo ciekawego i emocjonującego widowiska. Wiśle ostatnio nie wiodło się ani w lidze, ani w Pucharze Polski. Jednak skład, jakim dysponuje, a także udany start sezonu potwierdzają, że to silny zespół. Z kolei Górnik był ostatnio w dobrej dyspozycji, co widać po układzie tabeli i - moim zdaniem - to on będzie faworytem. Ale tak naprawdę możliwy jest każdy wynik - uważa Krzysztof Bukalski, były zawodnik Górnika i Wisły.

źródło: gornikzabrze.pl/ GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]