Bartosz Iwan odpuścił mecz z Wisłą

Bartosz Iwan miał znaleźć się w meczowej kadrze na prestiżowe spotkanie z Wisłą. – Poprosiłem jednak trenera, żebym mógł zagrać w rezerwach – przyznaje Iwan.
Pomocnik zabrzan w lipcu złamał kość śródstopia. Dopiero niedawno wrócił do pełni sił. Tydzień temu 30-latek wyróżnił się w sparingu Górnika z MFK Rużomberok i dwukrotnie był bliski zdobycia bramki. Mimo przewagi zabrzan spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Iwan był zadowolony z powrotu do gry tak bardzo, że głośno zapowiadał gotowość do gry w niedzielnym spotkaniu z Wisłą. Tym bardziej że ten klub nie jest mu obojętny. – Jestem wychowankiem Wisły, chociaż nie zagrałem w jej barwach ligowego meczu. Zaliczyłem w jej barwach tylko występ w Pucharze Polski. To zrozumiałe, że czuję sentyment do Wisły i tego nie ukrywam. Urodziłem się przecież w Krakowie, mam tam mieszkanie. Moje związki piłkarskie z Wisłą to już jednak przeszłość. Teraz liczy się tylko Górnik. Gram dla tego klubu i bardzo mi zależy na jak najszybszym powrocie do wysokiej dyspozycji. Chciałbym wrócić do meczowej osiemnastki na spotkanie z Białą Gwiazdą – mówił.
Teraz jednak zmienił zdanie. – Odbyłem rozmowę z Robertem Warzychą i poprosiłem go o to, żebym mógł w ten weekend zagrać w meczu trzecioligowych rezerw. Tak będzie dla mnie najlepiej – przyznał wczoraj piłkarz. I dodał, że przez ostatnie trzy miesiące przeżywał trudne chwile. – W poprzednim sezonie grałem regularnie, strzeliłem kilka goli i miałem nadzieję, że ten sezon będzie jeszcze lepszy. Niestety, stało się inaczej – tłumaczył. Dlatego bardzo ostrożnie podchodzi do powrotu do drużyny. – Fizycznie czuję, że wszystko jest w porządku. Brakuje mi za to wyczucia i wybiegania. Chcę krok po kroku zbliżać się do pierwszego składu. Łatwo nie będzie, bo koledzy grają naprawdę dobrze – dodał Iwan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]