Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Franciszek Smuda (trener Wisły): "Cieszy mnie to, że po trzech ligowych porażkach wygraliśmy i to na wyjeździe z silnym zespołem, który do piątku był liderem tabeli. Jestem zadowolony z całego zespołu. Wszyscy piłkarze zrozumieli, że kiedy się biega i walczy, mając przy tym umiejętności, to można wygrać, kiedy się stoi - nigdy. Każdy piłkarz musi mieć czas na przemyślenie: czy jego gra go zadowala czy nie. Pawłowi Brożkowi też to było potrzebne, wszedł po przerwie, trafił na zespół w dobrym rytmie rozgrywający spotkanie. Łatwo się jest wtedy zaczepić i przy jego umiejętnościach pozwoliło to na zdobycie trzech goli. Nie mogę powiedzieć czy odzyskał miejsce w wyjściowej jedenastce".

Józef Dankowski (trener Górnika): "Wiśle należą się gratulacje, a mnie jak i całej szatni jest wstyd za to co pokazaliśmy. To zdanie trenera Smudy jest ważne - kiedy się stoi nie można myśleć o korzystnym wyniku. Strata trzeciego gola nas dziś przybiła, a postawa w końcówce była już konsekwencją wcześniejszych wydarzeń. Dziś tylko nasi kibice stanęli na wysokości zadania. Po raz drugi po przerwie na kadrę coś w naszym zespole nie zadziałało. Musimy to przeanalizować i wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. Można przegrać w ten sposób na wyjeździe, ale u siebie to nie przystoi. Trzeba walczyć, by nie stracić kolejnych bramek, my tego nie zrobiliśmy i stąd taki wysoki wynik".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]