Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): Można mieć przewagę w posiadaniu piłki, można grać na połowie przeciwnika, można stwarzać sytuacje bramkowe i zejść z boiska pokonanym. Niepotrzebnie próbowaliśmy coś ulepszyć w naszych akcjach, jeszcze coś przełożyć, jeszcze podać i kończyło się tak, jak się kończyło – jakimś przerzutem na 16. metrze. Jedna dobra akcja zakończona wrzutką i na marne poszedł cały wysiłek zespołu, który chciał zmazać plamę po meczu z Wisłą.  Zespół w tym meczu zrobił swoje oprócz tego, że nie strzelił bramki. I cały wysiłek poszedł na marne.

Kamil Kiereś (trener PGE GKS Bełchatów): Był to mecz dwóch drużyn, które bardzo chciały zmazać porażki z poprzednich spotkań. Górnik przegrał jeden mecz my dwa, które miały wpływ na atmosferę w szatni. Spotkanie było trudne, bo Górnik to bardzo dobra drużyna, ciekawie ustawiona i nie jest łatwo grać przeciwko takiemu zespołowi. Dodatkowo mieliśmy swoje problemy kadrowe, przez które musieliśmy podjąć kilka ryzykownych decyzji. Michał Mak nie do końca był gotowy do gry, a decyzję o jego występie podjęliśmy dzisiaj rano. Kamil Wacławczyk pierwszy mecz miał rozegrać jutro w rezerwach. Ich gra w dzisiejszym meczu to było ryzyko, które w ostatecznym rozrachunku opłaciło się. W przerwie mówiliśmy, że jedna akcja może przesądzić o wyniku i tak się stało. Cieszę się, że gola strzelił Andreja Prokić, z którym w tym tygodniu dużo rozmawiałem na temat jego gry.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]