Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jan Kocian (trener Pogoni): - Myślałem, że podział punktów jest sprawiedliwy dla obu drużyn. Straciliśmy gola po błędzie taktycznym całej naszej lewej strony. Chcieliśmy na to zareagować i ta reakcja zespołu była dobra. Zagraliśmy lepiej, zdobyliśmy wyrównującego gola. Myślę, że mądrzej powinniśmy zagrać w końcówce po czerwonej kartce Augustyna. Bardziej powinniśmy z tej przewagi skorzystać. Z drugiej strony punkt zdobyty w Zabrzu trzeba szanować, bo tu się bardzo ciężko gra.

Józef Dankowski (trener Górnika): - Jeden punkt należy uszanować i to nawet w meczu, w którego pierwszej połowie mieliśmy wiele sytuacji bramowych. Nie wykorzystaliśmy ich jednak i potem w końcówce, grając w osłabieniu, drżeliśmy o to, czy remis dowieziemy do końca. Widzę dużą poprawę, jeśli chodzi o organizację naszej gry, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami. Czy należałoby dusić piłkarzy za to, że nie wygrali, czy poklepać ich po plecach za to, że utrzymali remis? Musimy mecz przeanalizować i spokojnie to ocenić.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]