Madej: W końcu zaczęliśmy kreować dobre akcje

Górnik znowu punktuje, ale nie zgarnia całej puli. W meczu z Pogonią padł remis 1:1, ale to zabrzanie byli nieco bliżej zwycięstwa.
Po trzech przegranych z rzędu (dwie porażki ligowe i pucharowa) Górnik Zabrze zdobył punkt. W meczu przeciwko Pogoni Szczecin gra zabrzan wyglądała lepiej niż w meczach z Wisłą czy Podbeskidziem. Spotkanie zakończyło się jednak remisem, a gospodarze zmarnowali kilka okazji do objęcia prowadzenia. - Wiadomo, że nie zawsze każda dobra akcja jest w efekcie zamieniona na gola, ale najważniejsze, że w końcu zaczęliśmy je kreować. Myślę, że bardzo fajnie zaczęliśmy, a te akcje były tylko potwierdzeniem dobrej gry całej drużyny. Trzeba tylko takie okazje zamieniać na bramki. My mamy z tym ostatnio problem. Jeżeli czegoś żal, to drugiej okazji Mateusza Zachary. Myślę, że przy 2:0 już byśmy tego meczu nie oddali - mówił po meczu Łukasz Madej, który zaliczył asystę przy bramce Zachary.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]