Górnik Zabrze nie odwoła się od decyzji Komisji

Zarząd Górnika Zabrze SSA po zapoznaniu się z decyzjami Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 4 listopada 2014 r. informuje, że nie będzie składał stosownego odwołania.
Jak poinformował PZPN, Komisja postanowiła nałożyć na Górnika sankcję w postaci pozbawienia trzech punktów w rozgrywkach w sezonie 2015/2016, jednocześnie zawieszając karę pozbawienia dwóch punktów z powyższych trzech, pod warunkiem dalszego terminowego realizowania ugód zawartych przed dniem wydania licencji oraz spłaty niezapłaconych, wymagalnych rat wynikających z tych ugód do dnia 31 grudnia 2014. 
Zarząd zabrzańskiego klubu informuje, że zobowiązania wynikające z porozumień z wierzycielami są regulowane niezależnie od decyzji wspomnianej Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 4 listopada 2014 r.
Jesteśmy przekonani o tym, że wszelkie zobowiązania klubu wynikające z zawartych porozumień licencyjnych zostaną zrealizowane w wymaganym terminie, czyli do 31 grudnia 2014 r.
- Byliśmy świadomi ewentualnych kar i sankcji ze strony Komisji ds. Licencji Klubowych, niemniej ubolewamy nad tym, że punkty zdobyte na boisku mogą zostać odebrane w sposób nie mający nic wspólnego ze sportową rywalizacją - uważa Krzysztof Maj, wiceprezes zarządu Górnika Zabrze.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online