Robert Warzycha poleci do Turcji

W nocy ze środy na czwartek dyrektor sportowy Górnika Robert Warzycha wspólnie z Edwardem Sochą polecą do Turcji, by załatwić kilka formalności związanych z zimowym zgrupowaniem.
Pewne jest, że na zimowy obóz przygotowawczy górnicy polecą jednym samolotem z drużynami Ruchu Chorzów, Piasta Gliwice i Podbeskidzia Bielsko-Biała. Nie wiąże się to jednak w żaden sposób z mieszkaniem w jednym hotelu. Tym samym, w nocy ze środy na czwartek dyrektor sportowy Górnika Robert Warzycha uda się wspólnie z Edwardem Sochą, koordynującym organizację zgrupowania do Turcji, aby dokonać wyboru miejsca, w którym spać i trenować będą zawodnicy biało-niebiesko-czerwonych. Pewne jest jedynie to, że baza usytuowana będzie w Alanyi.
Dodatkowo w czwartek na godz. 13:00 zaplanowano w siedzibie Piasta Gliwice spotkanie przedstawicieli czterech śląskich klubów, na którym umówione zostaną szczegóły zgrupowania.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online