Montaż krzesełek dopiero na wiosnę

Jak informuje "Sport" jeszcze raz zostanie ogłoszony przetarg na krzesełka, które zostaną zamontowane na nowym stadionie Górnika. W grę wchodzą siedziska wyprodukowane przez dwie firmy. Ich montaż przewidziany jest jednak na wiosnę przyszłego roku. - Oczywiście nie chcemy w tej chwili składać żadnych deklaracji dotyczących terminu oddania obiektu dla kibiców, ale jesteśmy dobrej myśli. Najważniejsze przetargi są rozstrzygnięte, mamy finansowanie tego etapu budowy... Wszyscy chcemy, by kolejny sezon Górnik zaczął rozgrywać na nowym obiekcie – mówi wiceprezydent Zabrza, Krzysztof Lewandowski, podkreślając, że może to być bardzo istotne przy poszukiwaniu nowych sponsorów dla Górnika.
Jak informowaliśmy wcześniej na Roosevelta podpisano dzisiaj umowę z firmą, która wygrała przetarg na roboty ogólnobudowlane. Prace powinni być zakończone w połowie kwietnia przyszłego roku. - To na dobrą sprawę ostatni tak duży przetarg w trakcie budowy stadionu. Jeszcze kilka innych zostanie ogłoszonych, ale już na zdecydowanie niższe kwoty i mniejszy zakres robót - mówi Tadeusz Dębicki, prezes spółki Stadion w Zabrzu.

na podstawie: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]