Wiceprezydent Zabrza: Nie zostawimy Górnika z jego problemami

Właściciel Górnika, miasto Zabrze prowadziło bardzo zaawansowane rozmowy z firmą, której logo miało się pojawić na koszulkach. - Temat - mamy taką nadzieję - został tylko przesunięty w czasie. Firma wkrótce ma podpisać dwa bardzo znaczące kontrakty i prosiła o pewną zwłokę. Na razie przekazała pewną kwotę na naszą Akademię Piłkarską, ale jesteśmy w kontrakcie i wierzymy, że w przyszłym roku wróci też temat finansowania pierwszej drużyny. Mogę natomiast zapewnić, że nie zostawimy Górnika z jego problemami i na pewno pomożemy w spłacie zobowiązań, które grożą odjęciem trzech punktów na starcie nowego sezonu – mówi wiceprezydent Zabrza, Krzysztof Lewandowski.
Z informacji :Sportu” wynika, że już po najbliższych wyborach miasto będzie chciało kolejny raz, i to znacząco, dokapitalizować spółkę. Górnik potrzebuje około 8-10 milionów, by spłacić najpilniejsze zobowiązania i złapać finansowy oddech.

na podstawie: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]