Górnik będzie współpracował ze Slavią Ruda Śląska

Kluby podpisały oficjalne porozumienie o współpracy sportowo-marketingowej. Czwartoligowa Slavia, która obchodzi w tym roku 95-lecie istnienia, nawiązuje ścisłą współpracę z Górnikiem. - Podpisana umowa obejmuje oczywiście zakres wizerunkowy, ale została dodatkowo uzupełniona o zagadnienia typowo sportowe. Od dziś będziemy brali czynny udział w szkoleniu dzieci i młodzieży ze Slavii. Zwieńczeniem współpracy będzie Piłkarskie Przedszkole Górnika i Slavii dla najmłodszych piłkarzy z Rudy Śląskiej - mówi Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika. 
Przypomnijmy, że Slavia to drugi klub, który wspólnie z Górnikiem otwiera szkółkę piłkarską dla przedszkolaków. Od kilku miesięcy z powodzeniem działa również podobna inicjatywa w Knurowie.
W przypadku umowy ze Slavią bardzo duży nacisk zostanie położony na aspekt marketingowy. Już na początku grudnia oba kluby, wspólnie ze stowarzyszeniem kibiców, zorganizują bowiem trening mikołajkowy dla wychowanków Slavii. Klubowa maskotka Górnika przygotowuje się również do szerokiej akcji promocyjnej w rudzkich przedszkolach.

źródło: gornikzabrze.pl / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]